Ünlü isimlerden ‘Babalar Günü’ paylaşımları! ‘En büyük özlemim’

Haziran ayının üçüncü pazarında kutlanan ‘Babalar Günü’ heyecanı, sosyal medyaya da yansıdı. Ünlü isimler bu yıl 16 Haziran’a denk gelen ‘Babalar Günü’nü sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı.

İşte ünlülerden babalar günü paylaşımları…

MELEK BAYKAL

“Canım babam, özlemin giderek büyüyor. Yüreğimde, dualarımdasın, rüyalarımdasın. Seni çok seviyorum.”

KEREM ALIŞIK

“Bayramda bir babalar günü, ama babalar zaten bir bayram. Ah be gönül sene bu bayram. Kederim bayramdan yaman. İkisi birden biraz ağır geldi bana galiba. Bazen böyle olur. İnsanı sevgisi acır. Gözyaşı gelir, gözpınarına dayanır. Tutmaya çalışırsın kendini. Ağlamak istemezsin. Çünkü bilirsin sen ağlarsan babalar da ağlar. Sen ağlarsan bayramlar da ağlar ama engel olamazsın. Tuhaf bir sessizlik çoğalır içinde. Artık bir baba hasreti mi desen, bir bayram hasreti mi desen bilemezsin. Gökyüzüne sürersin gönlünü. Bugün o eski bayramlara götürün benim gönlümü. Babama götürün gönlümü. Kutlu olsun Kurban Bayramı’mız ve Babalar Günü’müz.”

DOĞA RUTKAY KAMAL

“Şu dünya güzeli üç evladımızla geçen her gün seninle ilgili ne düşünüyoruz biliyor musun? Sen sevgi dolu, harika, nazik, şefkatli, anlayışlı, sakin, komik, problem çözücü, dert etmeyici, şifacı, bilgili, görgülü, çok sevecen, hiç bir istek karşısında üşenmeyen, çocukların tüm hayallerini gerçekleştirmeye çalışan, gerçekçi, dürüst, cömert, cesur, basketçi, yüzücü, çok iyi makarnalar yapan çok enfes bir babasın. Baba gibi Babalar Günü’n kutlu olsun, seni seviyoruz.”

ZAFER ALGÖZ

“Cekko Babam. Sensiz ilk Babalar Günü’müz ve ilk Kurban Bayramı’mız. Mekanın cennet olsun.”

NİLGÜN BELGÜN

“Siyah-beyaz film gibi biraz. Babalar Günü ve bayramınız kutlu olsun. Benim babamla aramda 22 yaş vardı. Beraber dans ederken benim flörtüm zannederlerdi yakışıklı babamı. Cennet, mekânı olsun. Nur içinde uyu Attila Belgün.”

BÜLENT ŞAKRAK

“Babam. Karagümrüklü taş kafa Yılmaz.”

NEVRA SEREZLİ

“Oğullarımın babalar günü, kutlu, mutlu, huzurlu ve sağlıklı olsun.”

BESTE AÇAR

“Babacığım. Babalar Günü’n kutlu olsun. Sensiz geçen 9’uncu Babalar Günü’m. En büyük özlemim… Bugün yine Kanlıca’da buluşacağız. Sana en sevdiğin çiçekleri ve en güzel Beste’ni getireceğim. Tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum.”

SÜHA UYGUR

EZO SUNAL

ALİ SUNAL

AYŞE KIRCA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x